R E K L A M A

Samsung Galaxy Fold na wideo

Opublikowane:
Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold
fot. phoneoftime przez YouTube

Samsung, jak dotąd, nie udostępnił swego Galaxy Fold szerszej publiczności, wypróbować go mogli tylko nieliczni. Dlatego też warto obejrzeć krótki film, nagrany w Wietnamie.

Na filmie widać niestety to, co Samsung starał się ukryć podczas wszelkich prezentacji. W miejscu, gdzie składa się duży wyświetlacz, widać wyraźne załamanie. Nie wpływa ono na kolory prezentowane na ekranie - niemniej pozostaje widoczne. Podobne załamanie - choć mniej rzucające się w oczy - można też obserwować w konkurencyjnym Mate X - tyle, że tam, z racji składania ekranu w przeciwnym kierunku, mamy wypukłość - a u Samsunga - wcięcie. Pytanie, czy w egzemplarzach, które trafią do sprzedaży, problem zostanie wyeliminowany... Pamiętajmy, że egzemplarz, który oglądamy na filmie niemal na pewno pochodzi z partii testowej, przedprodukcyjnej.

Na pocieszenie pozostaje to, że interfejs zdaje się pracować prawidłowo i płynnie przełącza się pomiędzy ekranami. Pozostaje poczekać na oficjalną dostępność telefonu i liczyć, że w praktyce załamanie ekranu będzie mniej widoczne...


Samsung Galaxy Fold F900U AT&T
wideo: phoneoftime przez YouTube

Na podstawie informacji phoneoftime przez YouTube

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 3 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 3.
33,3% 
 33,3% 
 33,3% 
xxx
mialem w dloniach na pokazie w pewnej firmie, to zagiecie znika po otwarciu tel po jakims czasie ok 30 sek, telefon gruboscia 2x s8, baaaardzo maly przedni wyswietlacz w zasadzie tylko do odbierania polaczen,jest to ciekawy projekt tylko pierwszy wiec by bylo ok tak ze 3 odslony potrzeba
.250.200.30 | 20 Mar 2019, 16:03
prosto
Myślę, że to było do przewidzenia, że będzie widać wcięcie bądź wypukłość. Nie znam się na technologii ale myślę, że nie jest to do wyeliminowania przynajmniej za pieniądze "przystępne" dla nas odbiorców. Dopóki smartfony ze składanymi ekranami nie będą wyraźnie tańsze to nie widzę dla nich najbliższej przyszłości.
.205.198.143 | 20 Mar 2019, 09:03

Neo
Sredno ten twor wyglada. Huawei lepszy telefon zrobilo.
.7.116.28 | 20 Mar 2019, 09:03