R E K L A M A

TP-Link Neffos C5 Plus z Androidem Go dostępny w Polsce

Opublikowane:
TP-Link Neffos C5 Plus
TP-Link Neffos C5 Plus
fot. TP-Link

TP-Link wprowadza do sprzedaży nowy smartfon Neffos C5 Plus. To połączenie klasycznego designu i przyjaznego oprogramowania.

TP-Link Neffos C5 Plus będzie dostępny na rynku w trzech konfiguracjach pamięci. W pierwszej kolejności do sklepów trafią wersje 1 GB RAM, 16 GB flash oraz 1GB RAM, 8 GB flash. W kolejnych tygodniach dołączy model wyposażony w 512 MB RAM i 8 GB flash. Użytkownicy nie muszą się obawiać, że przy takiej specyfikacji technicznej nie osiągną płynnej pracy systemu, bowiem model C5 Plus jest pracuje w oparciu o system Android Go z lżejszymi wersjami popularnych aplikacji - wyjaśnia Logan Yao, dyrektor polskiego oddziału TP-Link Neffos. Ta wersja Androida powstała z myślą o przyspieszeniu pracy budżetowych smartfonów z mniejszą pamięcią RAM - otwierają one aplikacje o 15 procent szybciej niż w przypadku, gdyby posługiwały się klasyczną wersji Androida. Przy mobilnej transmisji, automatycznie włączona zostaje opcja oszczędzania danych. System ma także odchudzone wersje popularnych aplikacji takich jak YouTube Go czy Mapy Go.

W budżetowym modelu TP-Link Neffos C5 Plus zachowany został minimalistyczny design poprzednika. Urządzenie jest poręczne i wygodne w użytkowaniu. Producent wyposażył je w 5,34-calowy ekran FullView o rozdzielczości 960x480px i proporcjach 18:9. Wydłużony ekran zapewnia lepsze wrażenia wizualne, co jest szczególnie odczuwalne przy graniu czy oglądaniu wideo w rozdzielczości natywnej. Pisanie i czytanie długich maili czy artykułów na dużym ekranie jest zdecydowanie wygodniejsze. Neffos C5 Plus obsługuje połączenia 3G. Ma dwa sloty na karty SIM i osobny na kartę microSD, z którą można rozszerzyć pamięć na dane do 64 GB. Urządzenie obsługuje funkcję dual-standby oraz inne opcje łączności, takie jak: Wi-Fi czy Bluetooth, udoskonalone przez TP-Link w celu uzyskania optymalnej prędkości i stabilnego połączenia. C5 Plus zapewnia lepszą jakość dźwięku, niż poprzedzający go model. Bateria o pojemności 2200 mAh w najnowszym modelu od TP-Linka z pewnością wystarczy do całodziennego używania smartfona - wysyłania wiadomości, grania i przeglądania sieci - bez potrzeby doładowania. Użytkownik może wykorzystać także tryb oszczędzania baterii, który przedłuża czas pracy urządzenia.

Na pokładzie Neffosa C5 Plus znajduje się tylny aparat 5 Mpx i tryby takie jak HDR, Seria czy Panorama, które ułatwiają wykonywanie zdjęć w różnych okolicznościach, bez potrzeby wykorzystywania dodatkowego sprzętu czy oprogramowania. Z myślą o selfie, Neffos wyposażył C5 Plus w przednią kamerę 2 Mpx oraz autorski tryb upiększania. W Polsce w pierwszej kolejności dostępne będą wersje Neffos C5 Plus w kolorze szarym w konfiguracji 1+8 oraz 1+16 GB. Docelowo pojawią się także kolejne wersje kolorystyczne: czerwona i niebieska oraz konfiguracja 512 MB RAM / 8 GB flash. Smartfony użytkownicy otrzymają w zestawie wraz z silikonowym etui i folią ochronną. Przybliżone ceny detaliczne TP-Link Neffosa C5 Plus to ok. 279 zł za model 1+8 GB i 319 zł za wersję 1+16 GB.

Na podstawie informacji TP-link

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!