R E K L A M A

myPhone Prime 3 i FUN 8 - premiery podczas MWC

Opublikowane:
fot. myPhone

myPhone informuje, że podczas nadchodzących targów MWC wprowadzi do oferty trzy nowe urządzenia. Zobaczymy też aktualne modele marki Hammer, które swoje premiery miały w ostatnim czasie.

Polskiej spółki mPTech, odpowiedzialnej za marki myPhone, Hammer oraz techBite, w Barcelonie po prostu nie może zabraknąć. Hiszpańskie targi już od kilku lat są dla firmy areną kluczowych premier oraz miejscem prezentacji najnowszych osiągnięć. Tak będzie i w tym roku, ponieważ na wydarzeniu swój debiut mają mieć trzy nowe modele myPhone: Prime 3, Prime 3 Lite oraz FUN 8.

Prime 3 oraz Prime 3 Lite to modele z 6,18-calowym ekranem oraz notchem. W efekcie będą to pierwsze modele myPhone z charakterystycznym wcięciem i tak dużym ekranem. Jak wskazują nazwy, wersja Prime 3 będzie bogatszym wariantem w porównaniu do Lite. Podczas MWC 2019 zadebiutuje również myPhone FUN 8 - kolejny model z popularnej rodziny 5-calowych smartfonów marki. Możliwe, że pokazane zostaną też inne urządzenia, których premiery nastąpią w późniejszym czasie. Stoisko producenta - CS142 - z pewnością wzbogacą też ostatnio wprowadzone na rynek modele Hammer (Active 2, Active 2 LTE, Patriot, Patriot+, Hammer 4, Hammer 4+) oraz urządzenia techBite. Parametry oraz możliwości nowych urządzeń zostaną ukazane już pierwszego dnia targów, czyli 25 lutego. mPTech wystąpi na targach MWC w Barcelonie już po raz piąty. Oczywiście przygotujemy dla was obszerną relację ze stoiska oraz prezentację premier.

Na podstawie informacji mpTech

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!