R E K L A M A

Samsung Galaxy M30 i A50 - kolejne informacje

Opublikowane:
fot. @SamsungMobileIN

Mamy kolejne wieści na temat nowych, ale niekoniecznie flagowych modeli Samsunga. Znamy datę premiery i zarys specyfikacji Galaxy M30, zaś w przypadku A50 mamy nowe zdjęcie i skan instrukcji.

Samsung zdążył zaprezentować już w Indiach Galaxy M10 i Galaxy M20, czas zatem na kolejny model - M30. Według najnowszych informacji, Samsung Galaxy M30 zadebiutuje tydzień po flagowcach Galaxy S10 - czyli 27 lutego. Premiera odbędzie się oczywiście w Indiach. Galaxy M30 ma wyróżniać się potrójnym aparatem fotograficznym z matrycami 13+5+5 megapikseli. Pierwsza z mniejszych matryc ma robić zdjęcia szerokokątne, a druga - rozmywać tło. Z przodu znajdzie się natomiast 16-megowy, pojedynczy aparat umieszczony w kropelkowym notchu wcinającym się w 6,38-calowy ekran AMOLED Full HD+. Telefon ma mieć klasyczny czytnik linii papilarnych, minijacka oraz akumulator o pojemności 5000 mAh. Wymiary obudowy określono na 159x75,1x8,4 mm.

W przypadku Samsunga Galaxy A50, którego specyfikację już znamy, mamy nowe zdjęcie "na żywo", a także kilka obrazków z udostępnionej nieco przedwcześnie instrukcji obsługi. Oba materiały potwierdzają obecność potrójnego aparatu fotograficznego - jak wiemy 25+5+8 Mpx - a także brak czytnika linii papilarnych na tyle obudowy. Obrazek z instrukcji wskazuje, iż jest on wkomponowany w ekran. Ponadto, mamy potwierdzenie minijacka, USB-C, opcjonalnego NFC oraz niehybrydowego gniazda DualSIM.

Na podstawie @SamsungMobileIN, Pricekart, Slashleaks i MySmartPrice

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!