R E K L A M A

Motorola P40 z procesorem Samsunga?

Opublikowane:

Motorola P40 zapowiada się naprawdę interesująco. Nie tylko ma mieć aparat o rozdzielczości 48 megapikseli, natomiast w jego wnętrzu ma pracować procesor od Samsunga, a konkretnie Exynos 9610.

Według informacji uzyskanych przez serwis 91mobiles, Motorola P40 będzie miała ośmiordzeniowy układ Samsunga - Exynos 9610. Smartfon będzie dostępny w trzech konfiguracjach pamięci RAM i pamięci: 3/32 GB, 4/64 GB i 4/128 GB. Na frontowym ekranie znalazł sie otwór na frontowy aparat, z kolei główny aparat, zlokalizowany na tylnym panelu, ma 48 megapikseli. Smartfon pojawi się w ramach projektu Android One. Ma także oferować NFC (Near Field Communication) i mocną baterię o pojemności 3500 mAh. Dostępny ma być przynajmniej w dwóch wariantach kolorystycznych, w tym w niebieskim i złotym kolorze obudowy.

Nie wiemy, czy model ten zostanie wprowadzony na globalne rynki. Motorola P30 była oferowana wyłącznie na rynku chińskim, ale już model P30 Note był sprzedawany również poza Chinami jako Motorola One Power. A kolei model Motorola One to tak naprawdę inny przedstawiciel serii, model P30 Play. Sugeruje to, że Motorola P40 także może być sprzedawana na całym świecie pod marką Motorola One.

Na podstawie 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!