R E K L A M A

Xperia L3 na MWC - budżetowy model od Sony

Opublikowane:

Targi w Barcelonie są miejscem premier długo oczekiwanych flagowców, ale producenci prezentują podczas MWC również tańsze modele. Jednym z nich jest Sony który zamierza pokazać model Xperia L3.

Cena tego smartfonu ma nie przekraczać 199 euro, co sprawia, że może być ciekawą alternatywą dla chińskich modeli w cenie do 1000 złotych. A co oferuje? Ekran Xperii L3 ma przekątną 5,7 cala rozdzielczości HD+ (1440x720 pikseli) i proporcjach 18:9. Nie korzysta z wcięcia w ekranie - po prostu ma grubszą ramkę nad ekranem. Za zdjęcia odpowiada 8-megapikselowy aparat z frontu i podwójny aparat na tylnym panelu, z głównym sensorem o rozdzielczości 13 megapikseli i pomocniczym, 2-megapikselowym, służącym do pomiaru głębi.

W europejskich modelach Sony Xperia L3 ma oferować 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, jest też możliwość zamontowania karty microSD. Czytnik odcisków palców został zamontowany po prawej stronie obudowy, między przyciskami do regulacji głośności i przyciskiem zasilania. Całość zasilać ma bateria o pojemności 3300 mAh, do tego jest USB-C i Android w wersji 8.1 (niestety) na pokładzie. Smartfon ma być dostępny w kolorze srebrnym, szarym i złotym w cenie 199 euro, pozostaje nam czekać na oficjalną prezentację, która najprawdopodobniej odbędzie się podczas MWC 2019.

Na podstawie Winfuture

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!