R E K L A M A

Kolejne iPhone'y w czerwieni?

Opublikowane:

Czyżby seria (PRODUCT)RED doczekała się nowych przedstawicieli? Podobno Apple planuje pokazać czerwone wersje iPhone'a XS i XS Max. Ale tylko w Chinach i niekoniecznie w ramach serii RED.

iPhone XS i XS Max będą produkowane z czerwoną obudową? Taką informacją w serwisie Weibo podzielili się pracownicy jednej z chińskich fabryk, w której powstają części do smartfonów Apple'a. W tej opcji kolorystycznej, w ramach serii (PRODUCT)RED, dostępny jest m.in. iPhone'a 8, 8 Plus czy XR. Jednak modele XS i XS Max nie byłyby dostępne w czerwieni globalnie - a jedynie w Chinach. I to poza serią RED.

Być może firmie Apple chodzi tylko o próbę odbudowania swojej pozycji w Chinach - przez różne zawirowania dyplomatyczne na linii Azja-USA sprzedaż iPhone'ów spadła i wpłynęła na mniejsze niż oczekiwano przychody Apple. Na dodatek najnowsze modele iPhone'ów nie sprzedają się już tak dobrze jak dawniej - gorączka apple'owa w Chinach się skończyła, Chińczycy kupują tańsze smartfony i rzadziej je wymieniają, a na dodatek podejmowane są próby zakazania sprzedaży iPhone'ów (konsekwencja walki patentowej z Qualcommem). Apple podobno planuje uruchomić produkcję czerwonej wersji iPhone XS i XS Max i nazwać ją "China RED". W końcu czerwony jest najbardziej popularnym kolorem w Chinach...

Na podstawie wccftech

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!