R E K L A M A

Samsung ujawnia nowy tablet - Galaxy Tab S5e

Opublikowane:

Firma Samsung zaprezentowała Galaxy Tab S5e, wyposażony w duży, 10,5-calowy ekran i pojemną baterię, która ma zapewnić nawet 14,5 godziny na jednym ładowaniu.

Jako pierwszy tablet Samsung Galaxy Tab S5e został wyposażony w nowy Bixby 2.0, który oferuje inteligentniejszy i wygodniejszy sposób interakcji i służy jako hub pozwalający sterować podłączonymi urządzeniami domowymi. Razem z funkcją Quick Command urządzenie umożliwia szybszą i prostszą konfigurację kilku czynności wykonywanych za pomocą jednego polecenia - można jednocześnie włączyć np. telewizor i światła. Tablet może również zostać przekształcony w komputer OC - wystarczy podłączyć klawiaturę (sprzedawaną osobno) i Samsung DeX.

Galaxy Tab S5e wyposażono w niemal bezramkowy, kultowy wyświetlacz Super AMOLED firmy Samsung, o przekątnej 10,5 cala i proporcjach 16:10. Ekran zajmuje aż 81,8% całego frontu urządzenia i został pozbawiony widocznego przycisku głównego. Dźwięk generowany jest przez cztery głośniki stereo, w których zastosowano technologię automatycznej rotacji zapewniającą wyraźniejsze i głośniejsze brzmienie. System dźwiękowy wspiera także technologię dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. Smukły metalowy korpus ma zaledwie 5,5 mm grubości, waży tylko 400 g i jest bardzo wytrzymały. Urządzenie dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych, m.in. srebrnej, czarnej i złotej. Samsung Galaxy Tab S5e będzie dostępny w Polsce już w 2 kwartale 2019 r.

Na podstawie Samsung

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
skrupulatny
Brak informacji o procesorze lokuję tę informację w kręgu dzieciaków przeglądających filmiki na youtube, a tak chyba nie jest w zamyśle Samsunga.
.26.152.57 | 17 Feb 2019, 10:02