R E K L A M A

Honorowe Walentynki z 8X i View20

Opublikowane:
Walentynkowa promocja na modele Honor 8X i Honor View20
Walentynkowa promocja na modele Honor 8X i Honor View20
fot. Honor

Honor 8X i Honor View20 to dwie promocyjne propozycje chińskiego producenta dla tych, którzy szukają smartfona na Walentynki. Oba lśniące, oba w barwach żywej czerwieni.

Honor 8X i Honor View20 będą w promocji od 11 do 17 lutego chyba że wcześniej wyczerpią się zapasy, więc chyba nie trzeba bardzo się spieszyć. Smartfon Honor 8X będzie w tym czasie można zakupić w rekomendowanej cenie 1199 zł, natomiast Honor View20 w zestawie z czarną opaską Band 4 za 2900 zł.

Nie ma wielkiego sensu powtarzać wszystkich informacji technicznych o obu modelach, szczególnie że mamy w serwisie bezpośrednie relacje z premier i oba można znaleźć w naszym katalogu:

Ze swojej strony mogę zarekomendować atrakcyjny wygląd obu smartfonów, zwrócić uwagę na rzetelną wydajność obu układów na swojej półce cenowej i pochwalić niesamowitą szczegółowość zdjęć z 48-megapikselowej matrycy View20. Oba honory to wszechstronne, udane technologicznie konstrukcje o niebanalnym wyglądzie i sporych możliwościach.

Gdy ktoś już zdecyduje się na zakup, smartfonów można szukać online pośród ofert Allegro, Media Expert i X-kom oraz w stacjonarnych sklepach Komputronik i RTV Euro AGD.

Na podstawie informacji producenta

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!