R E K L A M A

Limitowana wersja Samsunga Galaxy S10+ zadebiutuje 15 marca?

Opublikowane:

Za nieco ponad tydzień odbędzie się Samsung Unpacked - wtedy oficjalnie zobaczymy nowe smartfony, prawdopodobnie nowy smartwatch i może dodatkowo zestaw słuchawkowy. Tymczasem dowiedzieliśmy się, że limitowana wersja Samsunga Galaxy S10+ z 1 TB pamięci wewnętrznej i 12 GB pamięci RAM może być dostępna 15 marca 2019.

O nowej rodzinie smartfonów z nazwą Galaxy S10 sporo już wiemy, poznaliśmy i specyfikację, i wygląd, a nawet ceny - ale nie było do tej pory nic wiadomo o tym, kiedy urządzenia te faktycznie znajda się na rynku. Szczegóły jednego z modeli zdradził oddział Samsung Philippines - przynajmniej w odniesieniu do jednego z modeli.

Strona z zamówieniami przedsprzedażowymi nie uwzględnia dat w odniesieniu do telefonów Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy S10 lub Samsung Galaxy S10+, ale pojawiła się informacja z datą rozpoczęcia przedsprzedaży wersji limitowanej Samsunga Galaxy S10+ - i będzie to marzec 2019. Podobno model ma ceramiczną obudowę, 1 TB pamięci wewnętrznej i 12 GB pamięci RAM. Samsung ogłosił niedawno, że produkuje moduły pamięci UFS o pojemności 1 TB na urządzenia mobilne, więc prawdopodobnie ten właśnie chip znajdzie się w limitowanym Galaxy.

Render prezentuje na dodatek zarysy pozostałych telefonów z serii - i pasują one do tego, co wiemy o nowych urządzeniach. Opcja D to Galaxy S10e, z zamontowanym na bocznej krawędzi skanerem linii papilarnych. Opcja C to Galaxy S10 - ten ma z kolei wysoko zamontowany przycisk zasilania. Opcja A i B to Galaxy S10+ w podstawowej i limitowanej wersji. Wszystkie te urządzenia mają pracować pod kontrolą Snapdragona 855 lub Exynosa 9820, mają mieć funkcję bezprzewodowego ładowania zwrotnego i Androida Pie z nakładką One UI. Prawdopodobnie wszystkie trafią do sprzedaży lub przedsprzedaży na początku marca.

Na podstawie xda

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!