R E K L A M A

Google Pixel 3A i Pixel 4 w Geekbench

Opublikowane:

W benchmarku Geekbench pojawiły się dwa modele firmowane przez Google. Pierwszy to Google Pixel 3A, a drugi to Google Pixel 4. W przypadku tego ostatniego pojawiły się jednak spore wątpliwości...

Zacznijmy od Pixela 3A, w przypadku którego benchamrk potwierdza średniopółkową specyfikację. Google Pixel 3A jest również znany jako Pixel 3 Lite (wkrótce zaprezentowany zostanie też Pixel 3A XL, znany również jako Pixel 3 Lite XL). Smartfon ten ma 2 GB pamięci RAM i procesor Snapdragon 625 SoC (MSM8953). Oprócz wariantu z 2 GB pamięci RAM można się również spodziewać wersji z 3 GB. Geekbench wykazuje też, że urządzenie będzie pracować pod kontrolą Androida 10. Pixel 3A osiągnął 732 punktów w teście jednego rdzenia i 3184 punktów w teście wielu rdzeni.


W Geekbench pojawił się też Google Pixel 4, która pokazuje zaskakująco przeciętną specyfikację i mało imponujące wyniki testów. Smartfon, który występuje też pod nazwą kodową "sargo", będzie prawdopodobnie oferował 2 GB pamięci RAM i ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 1,80 GHz, a pracować będzie pod kontrolą Androida 10.


Nie wiemy, czy akurat ten wpis w bazie Geekbench nie jest obarczony błędem - albo w nazewnictwie przyszłych modeli Google'a powstało pewne zamieszanie. Otóż nazwa kodowa "sargo" została już powiązana z modelem Pixel 3 Lite, ale teraz pojawiła się w benchmarku dla modelu Google Pixel 4. A przecież Pixel 4 ma być flagowym modelem, który będzie rywalizował na rynku z najlepszymi smartfonami Samsunga i Apple, więc podana w Geekbench specyfikacja nie wydaje się prawidłowa. Oczywiście możliwe jest, że Google przygotowuje całą serię urządzeń Pixel 4, tak jak Samsung wraz z rodziną produktów Galaxy S10. Ale z zaledwie 2 GB pamięci RAM i dość przeciętnymi wynikami w Geekbench (744 punktów dla jednego rdzenia i 3201 dla wielu rdzeni), obecny Pixel 4 na pewno nie jest modelem na poziomie premium. Ale przynajmniej będzie miał Androida 10.

Na podstawie Nashville Chatter, 2

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!