R E K L A M A

Jak wygląda kanarkowy Galaxy S10E i czytnik ekranowy w S10?

Opublikowane:
Czytnik w Galaxy S10
Czytnik w Galaxy S10
fot. Weibo

Jeśli zastanawialiście się, jak może wyglądać Samsung Galaxy S10E w kolorze Canary Yellow lub czy Galaxy S10 i S10+ rzeczywiście mają czytniki w ekranach - już nie musicie. Mamy odpowiedzi.

Odpowiedzi mają formę nieoficjalnych zdjęć. Powyżej widzicie zbliżenie na ekran Galaxy S10. Wyraźnie widać tam oznaczenie pola, w którym należy przyłożyć palec. Dość wyraźnie widać też okrągłą powierzchnie czytnika - odróżnia się ona od reszty obrazu na ekranie, widać coś w rodzaju ramki czy wcięcia. Możliwe, że to kwestia kąta, pod jakim zrobiono zdjęcie. Mam cichą nadzieję, że w rzeczywistości czytnik nie będzie aż tak widoczny...

Na bycie widocznym liczą natomiast zapewne przyszli nabywcy najtańszego modelu serii Galaxy S10, czyli S10E w kolorze Canary Yellow. Nieoficjalny render, sporządzony przez grafików MySmartPrice pokazuje, jak może wyglądać żółty S10E. Rzuca się w oczy, nieprawdaż. Jeśli spodobał wam się ten kolor i zapragnęliście mieć taki telefon, pamiętajcie o jednym. To kolor zastrzeżony tylko dla najtańszego z trojaczków Galaxy S10 - zatem już z daleka wszyscy zobaczą, że należycie do ludzi, których nie stać na topowe modele ;)

A tak poważniej - to MySmartPrice podaje też (oczywiście nieoficjalne) wymiary telefonów rodziny S10. Oto one:

  • Samsung Galaxy S10E - 142,5 x 70,5 x 8,1 mm
  • Samsung Galaxy S10 - 149,9 x 71,6 x 8,1 mm
  • Samsung Galaxy S10+ - 157 x 75,3 x 8,1 mm
Podając grubość uwzględniono wystającą ramkę aparatu fotograficznego.

Na podstawie informacji MySmartPrice i Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!