R E K L A M A

Oppo zaprasza na 31 stycznia do Warszawy

Opublikowane:

Oppo to jeszcze jedna chińska firma produkująca smartfony dobrej jakości i debiutująca w Polsce. W tym roku, już w lutym, pojawią się "nowe OPPOwieści", a wraz z nimi - nowe smartfony.

Do redakcji dotarło dziś zaproszenie na inaugurację obecności firmy Oppo na rynku polskim. Do tej pory tylko nieliczni użytkownicy, którzy nie bali się zakupów online za granicą, mogli cieszyć się smartfonami tej marki. Jest nadzieja, że już wkrótce sytuacja się zmieni. Premiera będzie miała miejsce 31.01.2019 r. o siódmej wieczorem, w Warszawie. Na zaproszeniu widoczne są motywy warszawskie, natomiast nie ma żadnej podpowiedzi na jakie modele Oppo możemy liczyć w sklepach i ofertach operatorskich.

Gdyby ktoś nie słyszał o marce: ostatnie modele Oppo to Oppo Realme U1 i Oppo AX7, ale producent jest znany również z ciekawego unikatowego slidera z wyświetlaczem obejmującym cały panel czołowy smartfona - Oppo Find X. Nie mamy informacji na które modele zdecyduje się Oppo w Polsce, nie znamy cen, ale po premierze postaramy się jak najszybciej poinformować o wszystkich szczegółach.

Materiał własny

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
50,0% 
 0,0% 
 50,0% 
wojak
Zdecyduję się raczej na innego producenta z Chin, bo dla mnie niestety ceny są tu za duże.
.28.15.152 | 20 Feb 2019, 22:02
Jarcio
Fajnie, że nowości wchodzą, ale jak na ten moment to z chińskich producentów wolę meizu.
.28.15.152 | 31 Jan 2019, 12:01