R E K L A M A

HMD ogłosił listę smartfonów, które dostaną Androida Pie

Opublikowane:
fot. HMD Global

HMD Global za sprawą jednego ze swoich szefów, zaprezentował ścieżkę aktualizacji dla swoich poszczególnych modeli - Androida 9 Pie otrzymają nie tylko modele z wyższej półki, ale również te bardziej budżetowe. Sprawdźcie kiedy powinno to nastąpić.

Juho Sarvikas, szef ds. produktów w HMD Global, zaprezentował na Twitterze grafikę, na której znajduje się wykaz modeli Nokii wraz z szacunkowymi datami, kiedy dany telefon otrzyma aktualizację:


W tym momencie Androida w najnowszej wersji mają już modele Nokia 7 Plus, Nokia 6.1, Nokia 6.1 Plus, Nokia 7.1 oraz Nokia 5.1 Plus.

Dla modeli Nokia 8 i Nokia 8 Sirocco własnie trwa dostawa najnowszego oprogramowania, które zmienia też na wyższą wersję systemu.

Następne w kolejce, ale już z mniej konkretnymi datami, są:

Na podstawie Twitter

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
0,0% 
 50,0% 
 50,0% 
harcerzyk123
I Nadal brak aktualizacji dla Nokia 5.1 do androida pie. Szkoda, że klient końcowy "płaci" za mariaż producenta telefonu z producentem SOC. MediaTek raczej słynie z faktu słabego wsparcia dla swoich układów (skąpa dokumentacja techniczna i słabe wsparcie dla nowych sterowników). Kontakt z pomocą techniczną kończy się mantrą "Przepraszamy za zaistniałą sytuację, pracujemy nad aktualizacjami ale nie jesteśmy w stanie powiedzieć co i kiedy."
.161.13.103 | 20 May 2019, 21:05
Piotr
Nokia 8 wciąż brak
.65.106.194 | 27 Jan 2019, 10:01