R E K L A M A

Sony Xperia XZ4 i jej nietypowy ekran

Opublikowane:
Sony Xperia XZ4
Sony Xperia XZ4
fot. Gizchina

Jak zapewne pamiętacie, Xperia XZ4 ma być gwiazdą wśród premier Sony na zbliżających się targach MWC. Mamy nowe zdjęcie tego smartfonu, ukazujące w pełni jego dłuuuugi ekran.

Proporcje wyświetlacza Xperii XZ4 nie są żadną wielką niespodzianką - już wcześniej wiedzieliśmy, że jej 6,5-calowy ekran będzie mieć współczynnik długości boków 21:9. Warto jednak rzucić okiem, jak wygląda w rzeczywistości (oczywiście przy luźnym założeniu, że zdjęcie jest prawdziwe). Miło zauważyć, że Sony wreszcie zrezygnuje z szerokich ramek i zafunduje nam smartfon o naprawdę atrakcyjnym i niebanalnym wyglądzie. Warto jednak zwrócić uwagę na drobiazg przy prawym boku ekranu.

Widać tam pionową linię - doskonale znaną użytkownikom Samsungów z ekranami o zagiętych brzegach. Wyświetlacz Xperii XZ4 też ma lekko zaokrąglone brzegi, a linia wskazuje, że być może Sony zdecydowało się stworzyć dodatkowy, wysuwany panel. U Samsunga możemy mieć na nim widżety i rozmaite skróty. Co zaproponuje Sony - jeszcze nie wiadomo. Może to jednak być wyłącznie wskaźnik funkcji Side sense, która zadebiutowała w modelu Xperia XZ3 i umożliwia sterowanie wybranymi funkcjami poprzez dotykanie brzegów obudowy. Jak będzie - przekonamy się już pierwszego dnia MWC - i to rankiem, około 9.

Na podstawie informacji Gizchina

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Mójnik
Takie proporcje 18:9,21:9...
Przecież to 2:1,7:3.
.47.46.226 | 23 Jan 2019, 15:01