R E K L A M A

Sony Xperia XZ4 i jej nietypowy ekran

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Sony Xperia XZ4
Sony Xperia XZ4
fot. Gizchina

Jak zapewne pamiętacie, Xperia XZ4 ma być gwiazdą wśród premier Sony na zbliżających się targach MWC. Mamy nowe zdjęcie tego smartfonu, ukazujące w pełni jego dłuuuugi ekran.

Proporcje wyświetlacza Xperii XZ4 nie są żadną wielką niespodzianką - już wcześniej wiedzieliśmy, że jej 6,5-calowy ekran będzie mieć współczynnik długości boków 21:9. Warto jednak rzucić okiem, jak wygląda w rzeczywistości (oczywiście przy luźnym założeniu, że zdjęcie jest prawdziwe). Miło zauważyć, że Sony wreszcie zrezygnuje z szerokich ramek i zafunduje nam smartfon o naprawdę atrakcyjnym i niebanalnym wyglądzie. Warto jednak zwrócić uwagę na drobiazg przy prawym boku ekranu.

Widać tam pionową linię - doskonale znaną użytkownikom Samsungów z ekranami o zagiętych brzegach. Wyświetlacz Xperii XZ4 też ma lekko zaokrąglone brzegi, a linia wskazuje, że być może Sony zdecydowało się stworzyć dodatkowy, wysuwany panel. U Samsunga możemy mieć na nim widżety i rozmaite skróty. Co zaproponuje Sony - jeszcze nie wiadomo. Może to jednak być wyłącznie wskaźnik funkcji Side sense, która zadebiutowała w modelu Xperia XZ3 i umożliwia sterowanie wybranymi funkcjami poprzez dotykanie brzegów obudowy. Jak będzie - przekonamy się już pierwszego dnia MWC - i to rankiem, około 9.

Na podstawie informacji Gizchina; czytane: 4157 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Mójnik
Takie proporcje 18:9,21:9...
Przecież to 2:1,7:3.
.47.46.226 | 23 Jan 2019, 15:01