R E K L A M A

Lenovo Z5 Pro GT nowym królem AnTuTu

Opublikowane:
Lenovo Z5 Pro GT
Lenovo Z5 Pro GT
fot. Weibo

Choć rozpoczęcie regularnej sprzedaży Lenovo Z5 Pro GT przesunięto na koniec stycznia, o smartfonie znów jest głośno. Wykręcił wysoki wynik w popularnym benchmarku.

Krótko mówiąc, Lenovo Z5 Pro GT z wynikiem 371273 pkt. wskoczył na czołówkę rankingu AnTuTu, czyli jednego z najczęściej wykorzystywanych benchmarków. Co ważne - testowano wcale nie najmocniejszy wariant pamięciowy tego modelu - z "zaledwie" 8 GB RAM-u i 128 GB pamięci flash. Udało się zdetronizować modele z Kirinem 980 oraz Apple A12 Bionic. To dobra prognoza nie tylko dla Lenovo Z5 Pro GT, ale i innych modeli wyposażony w procesor Snapdragon 855. Z pewnością w rankingu AnTuTu zajdą wkrótce przetasowania - lawina modeli z nowym Snapdragonem dopiero przed nami.

Dla przypomnienia, wspomnę jeszcze, że Lenovo Z5 Pro GT poza nowym Snapdragonem, ma 6,29-calowy ekran AMOLED, do 12 GB pamięci RAM i do 512 GB pamięci na dane, a także cztery aparaty fotograficzne - 24+16 Mpx z tyłu oraz 18+8 Mpx z przodu. Wszystko zasila stosunkowo mały - jak na moc telefonu - akumulator o pojemności 3350 mAh.

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!