R E K L A M A

Samsung i #10yearchallenge

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Kojarzycie akcję #10yearchallenge (albo #tenyearchallnege)? Ma miejsce w mediach społecznościowych i polega na wrzucaniu kolażu zdjęć ze swoim wizerunkiem z 2009 i 2019 roku. Biorą w niej udział głównie celebryci, aktorzy, muzycy... A ostatnio przyłączył się też Samsung, promując najnowszego flagowca.

Konkretnie zdjęcie pojawiło się na Instagramie jednego z krajowych profili Samsunga i w zgrabny sposób wykorzystało internetowa modę - mema #10YearChallenge - z promocją najnowszego produktu. Samsung wykorzystał ten mem na swój sposób - promując koncepcję składanych smartfonów. Choć za wiele w istocie nie ujawnia i nie poznajemy rzeczywistego wyglądu składanego smartfona.


Koreański producent pokazał już działający prototyp urządzenia ze skłądanym ekranem i w 2019 roku firma ma nadzieję rozwinąć linię składanych urządzeń. Jej pierwszym przedstawicielem miałby być Samsung Fold. A model ten przecież wyewoluował ze smartfonów, które miały duże ramki wokół ekranów, niewielkie (jak na dzisiejsze standardy) wyświetlacze i fizyczne klawisze - wraz ze składanym ekranem Samsung chce nam dostarczyć urządzenie, które połączy to, co najlepsze w telefonach i tabletach. Pewnie na rynkowy debiut przyjdzie nam poczekać, ale liczymy, że Fold pojawi się też - choćby nieoficjalnie - na premierze Galaxy S10, która będzie miała miejsce 20 lutego.

Na podstawie Sammobile; czytane: 1576 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!