R E K L A M A

Moto G7 - znamy wygląd całej serii oraz ceny - ale nieoficjalnie

Opublikowane:
fot. MySmartPrice

W ciągu najbliższych tygodni w Brazylii, a później na całym świecie, zadebiutuje rodzina smartfonów Motorola Moto G7. Znamy już nie tylko wygląd, ale i europejskie ceny niekótrych modeli.

Zacznijmy może od cennika. Najtańszym modelem w rodzinie G7 będzie Moto G7 Play, która ma kosztować 149 euro (649 zł) i będzie oferowana w kolorze złotym i niebieskim. Moto G7 Power ma trafić na rynek w kolorze czarnym lub purpurowym, w cenie 209 euro (899 zł). Wiadomo ponadto, że główny model Moto G7 będzie oferowany w bieli lub czerni, zaś topowy wariant Moto G7 Plus będzie mieć obudowy czerwone lub niebieskie.

Moto G7 i Moto G7 Plus mają mieć kropelkowe wcięcia w ekranie i podwójne aparaty fotograficzne, a także czytniki linii papilarnych wkomponowane w umieszczony na tyle logotyp. Sercem tych modeli ma być procesor Qualcomm Snapdragon 660. Moto G7 Play i Moto G7 Power będą mieć już znacznie szersze wcięcia w ekranie, jak również pojedyncze aparaty z tyłu. Moto G7 Play ma korzystać z procesora Qualcomm Snapdragon 632, z kolei w Moto G7 Power znajdziemy Snapdragona 625 oraz dość duży akumulator - o pojemności 5000 mAh, z szybkim ładowaniem.

Specyfikację Moto G7 podaje także benchmark Geekbench. Potwierdza on informację o obecności Snapdragona 600, wskazując również, że smartfon zadebiutuje z Androidem 9, a do tego - przynajmniej w jednej z wersji - będzie mieć 3 GB pamięci operacyjnej.

Na podstawie informacji MySmartPrice i Geekbench

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!