R E K L A M A

Samsung Galaxy A50, S10+ i Oppo Poseidon w Geekbench

Opublikowane:
Samsung Galaxy A50 w Geekbench
Samsung Galaxy A50 w Geekbench
fot. Geekbench

Popularny benchmark ujawnił informacje na temat dwóch nadchodzących smartfonów, bliskiego premiery Samsunga Galaxy A50 i tajemniczego Oppo Poseidon.

Samsung Galaxy A50 pojawił się wczoraj w Wi-Fi Alliance, dzięki czemu wiemy, że obsługuje dwa zakresy Wi-Fi. Dziś z kolei benchmark wskazał nam, że smartfon ten dysponuje procesorem Exynos 9610 i może mieć nawet 6 GB pamięci operacyjnej, choć niemal oczywistym jest również pojawienie się wariantu z 4 GB RAM-u.

Geekbench wykazuje także test Samsunga SM-G975U, czyli Galaxy S10+ w wersji na rynek USA, czyli ze Snapdragonem 855. Testowano wariant z pamięcią operacyjną 6 GB, co wystarczyło, by przekroczyć 3400 i 10000 punktów w benchmarku.

W przypadku smartfonu Oppo musimy polegać na informacji z drugiej ręki. Na stronie benchmarku nie widać tego modelu... Serwis Technobezz twierdzi jednak, że tam był i przedstawia zrzut ekranu wskazujący, że Oppo Poseidon będzie flagową propozycją, wyposażoną w Snapdragona 855. Niestety, na razie o tej konstrukcji nie wiemy niczego więcej.

Na podstawie informacji Technobezz i Geekbench 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!