R E K L A M A

iPhone XI na nowych renderach. Może nie będzie tak źle?

Opublikowane:
fot. @OnLeaks/Compareraja

Kilka dni temu pojawiły się pierwsze rendery mające przedstawiać tegorocznego iPhone. Wizja grafików nie zaprezentowała tego telefonu zbyt atrakcyjnie. Na szczęście są kolejne rendery - tu iPhone wygląda już odrobinę lepiej.

W poprzedniej wersji wizualizacji, iPhone miał dziwnie rozciągniętą, niezbyt estetyczną ramkę aparatu fotograficznego, zbliżoną kształtem do kwadratu. Według grafików OnLeaks i CompareRaja będzie jednak inaczej. Aparat fotograficzny zostanie odsunięty od narożnika i umieszczony w połowie szerokości tylnej ścianki. Obiektywy i dioda mają być ułożone poziomo - nieco podobnie, jak we flagowcach LG. Obiektywy mogą być dwa lub trzy - w tym drugim przypadku środkowy zostanie otoczony lampą w postaci pierścienia. Gdyby obiektywy były dwa (co nie jest do końca przesądzone), miejsce środkowego z nich zajmie zapewne LED w większej oprawce. Zarys bocznych ścianek i rozmieszczenie przycisków nie powinny ulec zmianie, zaś z przodu pozostanie niestety dość szerokie wcięcie w ekranie. Nie zapominajmy, że to na razie tylko wizja grafików - ale... podoba wam się?

Na podstawie Compareraja

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Loki
Z roku na rok coraz to brzydsze i nieporywające. Iphone 4s, 5s pod względem stylistyki wśród rodziny apple to cieszące oko wyjątki.
.238.213.110 | 16 Jan 2019, 08:01