R E K L A M A

iPad Mini 5 na zdjęciach? Chyba nie...

Opublikowane:
Domniemany iPad Mini 5
Domniemany iPad Mini 5
fot. @laobaiTD

W sieci krążą zdjęcia mające przedstawiać obudowę nowej generacji iPada Mini. Kilka szczegółów jednak nie pasuje...

Fotki przedstawiają tylną część obudowy tabletu. Dobrze widać zarys linii anten, położenie przycisków, a także głośników. Jedno ze zdjęć przedstawia nawet wnętrze obudowy z elementami na płytce drukowanej. Źródło twierdzi, że to iPad Mini - ale równie dobrze może to być obudowa jakiegoś chińskiego klonu.

Apple nie odświeżało już małego iPada od 3 lat. Pora na następcę, ale czy jest sens tworzenia niespełna 8-calowego tabletu w dobie smartfonów przekraczających 6 cali? Załóżmy, że Apple go widzi... Czy wypuszczono by iPada Mini o stylizacji nie pasującej do większych braci? Apple odeszło od zaokrąglonych ścianek, teraz iPady Pro mają ostrzejsze linie... Nieco bardziej pasuje natomiast złącze USB-C. Ale czy pozostawiono by minijacka? Brak oznaczeń na podzespołach widocznych na jednym z ujęć każe postawić kolejny znak zapytania.

Proponuję zatem podejść do tego przecieku z dużą dozą ostrożności - możliwe, że Apple przygotowuje nowego Mini, możliwe również, że będzie wyglądać tak, jak na zdjęciach - ale poczekajmy na kolejne przecieki. Na razie - zostawmy to jako ciekawostkę.

Na podstawie informacji @laobaiTD via Slashleaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!