R E K L A M A

Vivo szykuje coś niesamowitego

Opublikowane:
Vivo Waterdrop
Vivo Waterdrop
fot. @UniverseIce

W ubiegłym roku podczas MWC firma Vivo pokazała imponująco bezramkowy model APEX, który później wyewoluował do NEX'a. W tym roku może być jeszcze ciekawiej...

Leakster znany jako Ice universe opublikował zdjęcia przedstawiające fragmenty obudowy smartfonu znanego jako "The Waterdrop" - czyli kropla wody. Wystarczy rzut oka na zdjęcia, by zrozumieć, o co chodzi. Widzimy urządzenie o opływowym kształcie, który faktycznie może kojarzyć się z kroplą. Co więcej - obudowa wygląda tak, jakby byłą jednolita, wykonana z jednego kawałka materiału. Nie widać łączeń, ale też nie pokazano zarysu ekranu.

Całkiem możliwe, że Vivo pokaże nam coś, co już niejednokrotnie przewijało się w koncepcjach różnych producentów - czyli ekran zawinięty wokół wszystkich brzegów obudowy. Leakster zapewnia, że to coś zupełnie nowego, coś, co zmieni nasze postrzeganie smartfonów. Ice universe zdaje się sugerować, że urządzenie można już było oglądać na CES, ale w zamkniętym gronie. Zatem - pozostaje czekać na kolejne przecieki i targi MWC. Vivo może nas mocno zaskoczyć.

Na podstawie informacji @UniverseIce

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!