R E K L A M A

Premiera Samsunga Galaxy S10 20 lutego!

Opublikowane:
Informacja o premierze Galaxy S10
Informacja o premierze Galaxy S10
fot. Samsung

Przyzwyczailiśmy się, że premiera smartfonów serii Galaxy S stanowi (z nielicznymi wyjątkami) nieodłączny element targów MWC. W tym roku będzie inaczej.

Samsung podał oficjalnie termin premiery Galaxy S10. Obędzie się ona nieco później, niż zazwyczaj - ale i tak kilka dni przed rozpoczęciem targów MWC. Konkretniej: 20 lutego. Jak na razie nie podano jeszcze lokalizacji, w której odbędzie się premiera - ale raczej nie będzie to Barcelona.

Wcześniej, serwis "The Korea Herald" donosił, że prezentacja trojaczków Galaxy S10 odbędzie się nie w przeddzień (jak zazwyczaj), ale aż na tydzień przed MWC, 18 lutego. Podobno powodem tych działań są plany Huaweia, który zamierza pokazać na MWC swój elastyczny smartfon. Urządzenie to z pewnością wywoła spory rozgłos, który mógłby przyćmić blask Galaxy.

Co więcej, według "The Korea Herald", zdecydowano również o zmianie lokalizacji - zamiast Barcelony będzie San Francisco. Niestety, zanosi się na to, że tym razem nie będziemy na miejscu - ale Samsung z pewnością zaprosi nas wraz z wami do oglądania transmisji na YouTube... Oczywiście pod warunkiem, że nieoficjalne informacje The Korea Herald się sprawdzą.

Na podstawie informacji Korea Herald

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!