R E K L A M A

Huawei Mate 30 z pięcioma aparatami?

Opublikowane:
Porównanie nowego wzoru pokrowca z aktualnym
Porównanie nowego wzoru pokrowca z aktualnym
fot. Mobielkopen

Huawei Mate 20 Pro - z racji nietypowego ułożenia obiektywów tylnego aparatu bywa przezywany kuchenką elektryczną. A co powiecie na następcę, który ma o 2 obiektywy więcej?

To, że w kolejnym modelu z serii Mate przybędzie obiektywów, jest niemal pewne. To bardzo prawdopodobny scenariusz, a oliwy do ognia dolewa dziś sam producent, zgłaszając do opatentowania w chińskim urzędzie ochrony własności intelektualnej (CNIPA - China National Intellectual Property Administration) wzór pokrowca na któryś z przyszłych modeli.

Jest co prawda cień szansy, że to futerał na model P30 - ale oznaczałoby to istotną zmianę w stylizacji tej serii. Wycięcie na tyle - choć oczywiście większe - bardzo przypomina natomiast kształtem oprawę aparatu w Mate 20 Pro - co każe podejrzewać, że akcesorium jest przeznaczone dla kolejnego Mate'a. Co ciekawe, poza większym wycięciem aparatu, na górnej ściance pokrowca widać otwór sugerujący obecność wyjścia minijack. Tak dobrze chyba jednak nie będzie - a wskazane wycięcie może skrywać dodatkowy mikrofon czy nadajnik podczerwieni...

Na podstawie informacji Mobielkopen

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!