R E K L A M A

Ile trzeba będzie czekać na Androida 9 Pie w modelach LG?

Opublikowane:
Na razie tylko LG G7 ThinQ może spodziewać się aktualizacji do Pie
Na razie tylko LG G7 ThinQ może spodziewać się aktualizacji do Pie

LG nigdy nie słynął z szybkiego dostarczania aktualizacji dla swoich telefonów. I wygląda na to, że w 2019 roku się to nie zmieni.

Nakładka, którą LG stosuje w swoich smartfonach, nie pomaga w szybkim wprowadzaniu aktualizacji systemu - do tej pory jedynym telefonem LG, który otrzymał oficjalną aktualizację opartą na Androidzie Pie, jest LG G7 One, który działa w ramach programu Android One (czyli bez LG UX). LG G7 ThinQ otrzymał wersje beta Androida Pie na wybranych rynkach. A co z resztą smartfonów? LG oficjalnie wydało plan aktualizacji na pierwszy kwartał 2019 roku.

W rzeczonym okresie oficjalną aktualizację do Androida Pie powinien otrzymać LG G7 ThinQ - najprawdopodobniej dostarczanie aktualizacji rozpocznie się od Korei). Ale to niestety wszystkie zapowiedzi dotyczące update'ów. Co prawda zarówno LG V40 ThinQ, jak i LG G6 z zeszłego roku otrzymają niewielkie poprawki naprawiające błędy, ale nie doczekają się jeszcze Androida Pie. Oprócz LG G7 ThinQ aktualizacji nie dostanie na razie też LG V30. A niby po otwarciu Centrum Aktualizacji Oprogramowania tempo dostarczania aktualizacji przez LG miało się zmienić. A wyszło jak zwykle...

Na podstawie xda developers

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
src
25.05.19
Pomimo obiecanej aktualizacji (do końca Q1) ciągle nic nie ma. LG Polska nic nie wie. Łatki zabezpieczeń z marca (poprzednie były z grudnia).
.146.32.94 | 25 May 2019, 18:05