R E K L A M A

Oppo szykuje noworoczną edycję R17/R17 pro

Opublikowane:

Oppo zaprezentował noworoczną edycję modeli Oppo R17 i Oppo R17 Pro z motywem świni - czyli zwierzęcia Chińskiego Nowego Roku 2019. Dodatkowo dominuje tu czerwień - w Chinach jest kolorem szczęścia, powodzenia i miłości.

Chiński Nowy Rok, zwany też Świętem Wiosny, jest najważniejszym i najbardziej hucznie obchodzonym świętem w Chinach. Każdy rok ma swojego zwierzęcego patrona - Chińczycy wierzą w horoskop, który opiera się na 12 znakach odpowiadającym zwierzętom: owca, małpa, kogut, pies, świnia, szczur, bawół, tygrys, królik, smok, wąż i koń. W 2019 zwierzęciem patronującym będzie świnia. Taki też motyw graficzny pojawia się na telefonach Oppo R17 i Oppo R17 Pro, które zaprezentowano w wersji noworocznej.

Urządzenia te mają taką samą specyfikację jak regularne wersje, podstawowe różnice są w wyglądzie zewnętrznym i opakowaniu. Na tylnym panelu pojawiła się grafika z głową świni, zwraca też uwagę błyszcząca, czerwona obudowa smartfonu z efektem gradientu, w złotym i czerwonym ozdobionym pudełku. Urządzenia mają także nowy tematyczny interfejs noworoczny.

Na podstawie Weibo

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!