R E K L A M A

HTC z nową strategią. Czy coś się zmieni?

Opublikowane:
Najnowsze propozycja marki - Desire 12s
Najnowsze propozycja marki - Desire 12s
fot. HTC

HTC nie wiedzie się najlepiej, ale firma wciąż działa i snuje plany na przyszłość. Szef HTC Taiwan Darren Chen przedstawił przyszłoroczną strategię firmy.

HTC od wielu miesięcy (a właściwie lat) przeżywa kryzys, ale nie zamierza odpuścić walki na rynku smartfonów. Zajdą jednak pewne zmiany: firma skupi się tylko na modelach średniej i najwyższej klasy. Możemy zatem zakładać, że rodzina modeli U12 powiększy się o nowe konstrukcje.

Darren Chen powiedział, że jeden z ostatnich modeli, HTC U12 Life z pamięcią 128 GB sprzedaje się dobrze, HTC U12+ - choć ma już ponad półroczny staż rynkowy - wciąż zbiera dobre oceny, zaś blockchainowy Exodus 1 już się wyprzedał, a firma zamierza nadal uczestniczyć w rozwoju tej rynkowej niszy. HTC pozostanie też aktywnym graczem w segmencie VR, szukając nowych rynków dla tej kategorii urządzeń.

Plan na najbliższe tygodnie - to wprowadzenie do sprzedaży zaprezentowanego niedawno HTC Desire 12s, któremu - nieco wbrew deklaracji Darrena Chena - bliżej jednak raczej do segmentu budżetowego, niż średniego...

Na podstawie informacji Digitimes

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!