R E K L A M A

Honor V20 ujawnia kolejne szczegóły

Opublikowane:

Wiemy, że Honor pracuje intensywnie nad modelem V20 (w globalnej sprzedaży to View 20). Widzieliśmy już pierwsze zapowiedzi, ale producent stale podsyca uwagę mediów ujawniając kolejne detale.

Po kilku dniach od oficjalnej zapowiedzi modelu V20 (który w globalnej dystrybucji będzie nazywał się View 20) firma ponownie wypuściła grafiki pokazujące, czego możemy się spodziewać po tym urządzeniu.

Po pierwsze dowiedzieliśmy się, że urządzenie zostanie wyposażone w akumulator o pojemności 4000 mAh z obsługą technologii szybkiego ładowania 22,5 W. Drugą istotną cechą jest 25-megapikselowy aparat do selfików - natomiast główny będzie miał prawdopodobnie 48 megapikseli, jak w modelu Nova 4. Jest jeszcze informacja o obsłudze Link Turbo - to wspierana przez sztuczną inteligencję funkcja pozwalająca na jednoczesne ściąganie po Wi-Fi i sieci 4G w celu uzyskania maksymalnej przepustowości.


Niewykluczone też, że Honor pracuje nad specjalną edycją modelu V20, potencjalnie we współpracy z Maserati - dopatrzyli się tego internauci na podstawie zdjęcia biurka, ujawnionego przez jednego z szefów Honora. Czym może charakteryzować się domniemany Honor V20 Maserati Edition? Pewnie pojawi się gdzieś logo firmy, a samo urządzenie może dostać bardziej wydajną konfigurację, prawdopodobnie z większą liczbą gigabajtów i dopasowanym zestawem motywów czy tapet.


Za sprawą serwisu Weibo (poprzez Slashleaks) poznaliśmy też przypuszczalne ceny. I tak w wersji 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej modeli Honor V20 wyceniono na 2799 juanów, czyli równowartość nieco ponad 1500 złotych, natomiast wersję 6+128 GB - na 3299 juanów, czyli ok. 1800 złotych.


Ostatecznie wszystkie szczegóły dotyczące Honora V20 zostaną ujawnione 26 grudnia podczas chińskiej premiery, natomiast globalna premiera modelu View 20 nastąpi w Paryżu 22 stycznia.

Na podstawie GizChina, Slashleaks, 2

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!