R E K L A M A

Huawei P30 i P30 Pro pozują w pokrowcach i potwierdzają swe kształty

Opublikowane:
Huawei P30 i P30 Pro w pokrowcach
Huawei P30 i P30 Pro w pokrowcach
fot. Mobilefun

Pokrowce, sugerujące kształt nowych model Huawei mogliśmy już oglądać, ale jeden z producentów poszedł dalej - i "wypełnił" prezentowane futerały renderami telefonów.

Nie przepadam za przeciekami tego typu, dlatego nie będę nadto eksponować producenta pokrowców i oferującego je sklepu, liczących zapewne na rozgłos przy okazji przecieku. Wróćmy jednak do sedna. Pokrowce, które możemy dziś oglądać zdają się odpowiadać kształtami tym, które widzieliśmy poprzednio. Pozwala to domniemywać, iż producenci silikonowych nakładek mają jednak sporą wiedzę na temat wyglądu urządzeń.

Co możemy stwierdzić? Huawei P30 niemal na pewno ma potrójny aparat fotograficzny na tyle, nie ma za to czytnika linii papilarnych, podobnie, jak P30 Pro. Możliwe, że Huawei ukryje czytnik w ekranie - nie podejrzewam bowiem, by stawiał wyłącznie na rozpoznawanie twarzy. W Huawei P30 Pro tylny aparat fotograficzny będzie miał natomiast aż cztery obiektywy - i tu znów pojawia się dodatkowe wycięcie obok ramki z obiektywami. Poprzednie rendery sugerowały, że znajdzie się tam duża lampa doświetlająca - ale dzisiejsze są chyba bliższe prawdy... Widać normalną diodę i jakieś czujniki - zapewne laserowego dalmierza.

Twórcy renderów, które dziś oglądamy, postanowili pokazać też swoją wizję frontów obu modeli. Według ich wiedzy, oba smartfony będą miały pojedyncze aparaty do selfie, umieszczone w kropelkowych notch'ach. Zwróciłbym jeszcze uwagę na wycięcia w górnych ściankach pokrowców. Są za duże na dodatkowy mikrofon - możliwe zatem, że pomieszczą nadajniki podczerwieni - bowiem na minijacka raczej nie powinniśmy liczyć, choć kształt wcięcia zdaje się pasować.

Na podstawie informacji Mobilefun 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!