R E K L A M A

Xiaomi Redmi 7 (lub 7 Pro) bez tajemnic. TENAA podaje specyfikację

Opublikowane:
Xiaomi M1901F9T
Xiaomi M1901F9T
fot. TENAA

Wczoraj informowaliśmy o pojawieniu się w TENAA zdjęć nowego Xiaomi. Dziś - TENAA uzupełniła już całą specyfikację, ale nadal nie wiemy, czy mowa o bazowym Redmi 7, czy o jego wersji Pro.

Smartfon oznaczony M1901F9T ma tyle wariantów pamięci, że nie sposób orzec w tej chwili, o której wersji mowa w wykazie TENAA. Specyfikacja może pasować do obu wersji, zatem na razie pozostańmy w sferze domysłów - przynajmniej do czasu, aż nie pojawi się wyraźniejsza wskazówka mówiąca o nazwie modelu. Pamiętajmy, że po drodze pojawił się przeciek o modelu Xiaomi Play - i istnieje (niewielka - ale jednak) szansa, że to może być również ten model.

TENAA podaje, że przyszły Redmi ma ekran o przekątnej 5,84 cala i rozdzielczości 2280x1080 pikseli oraz ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2,3 GHz. Zdjęcia wskazują, że będzie to pierwszy model Xiaomi z kropelkowym notchem. Tu znów powraca myśl o Xiaomi Play - ale to miał być model dla graczy, a wskazana specyfikacja na gamingową nie wygląda. Jedyna przesłanka - to ów notch, który mógłby stanowić wyróżnik nowej serii.

Opisany przez TENAA model M1901F9T może mieć 3, 4 lub 6 GB RAM-u oraz 32, 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej, można zatem śmiało przyjąć, że powstaną trzy warianty pamięciowe. W każdym wypadku pamięć da się powiększyć kartą microSD. W przypadku aparatów fotograficzny wskazano, że przedni ma 8 megapikseli, zaś tylny - 12, lecz zdjęcie dobitnie wskazuje, że tylny aparat jest podwójny, zatem wspomniane 12 Mpx przypisywałbym do głównej matrycy. Dodatkowa - może mieć 2 lub 5 megapikseli, ale równie dobrze, może być też 12-megapikselowa, ale z teleobiektywem - taki układ znamy choćby z Xiaomi Mi 8.

Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 2900 mAh, zaś w roli systemu mamy Androida 8.1. Wymiary obudowy wynoszą 147,76x71,89x7,8 mm, zaś waga telefonu to 150 g. Warto też odnotować szeroką gamę kolorów, w jakich będzie występować obudowa. TENAA wymienia: czarny, biały, niebieski, czerwony, żółty, różowy, zielony, fioletowy, złoty, srebrny i szary. Mam nadzieję, że już niebawem będziemy wiedzieć, jakiego dokładnie modelu dotyczą podawane dane. Pamiętajmy, że inny chiński urząd (3C) wskazuje na istnienie jeszcze przynajmniej jednego nowego Xiaomi.

Na podstawie informacji TENAA

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!