R E K L A M A

Lenovo Z5s będzie doskonałym smartfonem dla graczy?

Opublikowane:

18 grudnia Lenovo Z5s zadebiutuje oficjalnie, ale producent cały czas intensywnie promuje ten model w mediach społecznościowych. Celuje w fanów fotografii i graczy.

Na początek w związku z aparatem - pokazano bowiem kilka zdjęć, które zostały wykonane przy pomocy modelu Lenovo Z5s z potrójnym aparatem głównym. Pojawiły się na platformie Weibo. Fotografie są dobrej jakości, z fajnie naniesionym efektem bokeh, choć oczywiście - z uwagi ba brak oryginalnych plików - nie mamy jak potwierdzić, że faktycznie zostały zrobione przy pomocy Lenovo Z5.


Drugim argumentem, który wykorzystuje Lenovo, są gamingowe możliwości smartfonu. Producent grafikami chce przyciągnąć uwagę graczy, zwracając też uwagę na wysoką liczbę gigabajtów RAM-u, co najmniej 8, ale jest też mowa o 10 GB. W kwestii procesora mówi się o Snapdragonie 710 lub 678, choć gracze z pewnością woleliby zobaczyć tu Snapdragona 845. Do tego 6,3-calowy ekran (z wcięciem lub otworem - tego nie wiemy, bowiem na plakatach sprytnie zasłonięto górną część ekranu), akumulator o pojemności 3210 mAh, skaner odcisków palców i Android 9 Pie.

Na podstawie Gizchina, Weibo

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!