R E K L A M A

Honor 8 Play (lub 8A) ukazał specyfikację w TENAA

Opublikowane:
Fragment specyfikacji z TENAA
Fragment specyfikacji z TENAA
fot. TENAA

W wykazie chińskiego urzędu certyfikacyjnego pojawiły się dwie wersje nowego modelu Honora - oznaczone JAT-AL00 i JAT-TL00. Telefon trafi na rynek prawdopodobnie jako Honor 8 Play lub Honor 8A.

Nazwa smartfonu nie jest jeszcze przesądzona, nie wiemy też na razie, jak wygląda - chiński urząd nie zamieścił jeszcze zdjęć. Podano za to specyfikację, z której wynika, że omawiany telefon otrzyma wyświetlacz IPS o przekątnej 6 cali i rozdzielczości HD+ oraz ośmiordzeniowy procesor, wspomagany przez 3 GB RAM-u. Wariant TL00 będzie oferowany z 64 GB pamięci wewnętrznej, zaś w modelu AL00 będzie wybór - 32 lub 64 GB. W obu przypadkach nie zabraknie gniazda na kartę microSD o pojemności do 512 GB.

Nowy Honor otrzyma pojedyncze aparaty fotograficzne - 13-megapikselowy z tyłu i 8-megapikselowy z przodu. Zasilanie zapewni akumulator o pojemności 2920 mAh, zaś w roli systemu zobaczymy Androida Pie. Obudowa o wymiarach 156,28x73,5x8 mm będzie dostępna w kolorze czarnym, czerwonym, niebieskim lub złotym, zaś waga telefonu to 150 g.

Na podstawie informacji TENAA 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!