R E K L A M A

Huawei P30 i P30 Pro - pokrowce zdradzają kształt smartfonów

Opublikowane:
Przypuszczalny wygląd Huawei P30 Pro
Przypuszczalny wygląd Huawei P30 Pro
fot. Slashleaks

Wydaje mi się, że jest jeszcze nieco zbyt wcześnie, by wspominać o stylizacji planowanych na wiosnę modeli Huawei P30 i P30 Pro - ale niech będzie. Są już zdjęcia domniemanych pokrowców na te telefony.

Wiarygodność dzisiejszego przecieku zdaje się nie być wysoka, ale z drugiej strony - kształty obu modeli dość łatwo przewidzieć, a wiadomo, że producenci pokrowców poznają je na długo przed premierą. Zerknijmy zatem, bowiem a nuż okażą się prawdziwe...?

W przypadku P30 większych niespodzianek raczej nie będzie. Wygląda na to, że trzy obiektywy tylnego aparatu znajdą się we wspólnej ramce - względnie na tyle blisko siebie, by objęło je jedno wycięcie w pokrowcu. Pod nimi będzie dioda LED. Przyciski - zapewne będą umieszczone klasycznie, za to czytnik linii papilarnych powędruje na przód - może pod wyświetlacz? W każdym razie - na tyle nie widać wycięcia na płytkę skanera.

W przypadku Huaweia P30 Pro mamy nawet zarys obudowy telefonu - znów widać trzy obiektywy we wspólnej, wystającej oprawce, a także kropelkowy notch na przodzie telefonu. Ciekawostką jest lampa błyskowa. Jest dość duża - może zatem będzie to silna lampa z kilku diod LED, a może Huawei pokusi się o zastosowania żarnika z prawdziwego zdarzenia, jak w aparatach kompaktowych...? Na razie - jak zaznaczyłem na wstępie - jest chyba jednak zbyt wcześnie, by na ten temat spekulować. Niemniej - można obejrzeć pokrowce jako ciekawostkę...

Na podstawie informacji Slashleaks: 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!