R E K L A M A

Honor View 20 - kolejne, skromne materiały

Opublikowane:
Honor View 20
Honor View 20
fot. Honor na Weibo

Honor View 20 został zapowiedziany w poniedziałek, ale - choć premiera dopiero 26 grudnia - producent stara się podtrzymać zainteresowanie tym modelem.

Chodzi zapewne o to, by wypełnić czas pomiędzy pierwszą, dosyć wczesną prezentacją telefonu, a jego właściwą premierą, na której poznamy jego specyfikację i ceny. Czemu zdecydowano się na taki odstęp w czasie? Chodziło zapewne o to, by być jednym z pierwszych (o ile nie pierwszym) producentów, którzy zaprezentowali smartfon z otworem w ekranie. Teraz - trzeba podtrzymywać zainteresowanie, czego efektem jest firmowa publikacja w serwisie społecznościowym Weibo.

Ową publikację stanowią trzy grafiki, które poza prezentacją zarysu telefonu i daty premiery nie niosą większej wartości poznawczej. Napis pod obrazkami głosi mniej więcej "Odkrywaj świat na pełnym ekranie". Szkoda, że producent nie zdecydował się na uchylenie choćby rąbka tajemnicy na temat specyfikacji. Z kolejnej grafiki dowiadujemy się jedynie, że smartfon otrzyma 48-megapikselowy aparat fotograficzny oraz technologię Link Turbo (pobieranie danych jednocześnie przez Wi-Fi i LTE) - ale to już wiedzieliśmy.

Na podstawie informacji Weibo: 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!