R E K L A M A

Jak wygląda najtańszy Galaxy S10?

Opublikowane:
Wizualizacja Samsunga Galaxy S10 Lite
Wizualizacja Samsunga Galaxy S10 Lite
fot. @UniverseIce

Jak dotąd, najtańszy z zapowiadanych modeli Samsunga Galaxy S10 - czyli S10 Lite - jest traktowany przez leaksterów trochę po macoszemu. Pora to nadrobić - pospekulujmy na temat wyglądu!

Jak wiemy, Samsung Galaxy S10 Lite - w odróżnieniu od pary swych droższych braci - będzie wyposażony w płaski wyświetlacz. Płaski - nie oznacza "kanciastego" - wyświetlacz zapewne zakryje szkło 2,5D. Nie należy podejrzewać, że Samsung zdecyduje się na notch w ekranie - ale niemal pewne jest zastosowania wyświetlacza Infinity O - czyli z otworkiem. Leakster, który stworzył wizualizację frontu telefonu, twierdzi ponadto, że ekran będzie mieć dość wąskie obramowanie - co da się zauważyć szczególnie w dolnej części obudowy.

Rendery pokrowca wskazują natomiast, że Samsung Galaxy S10 Lite będzie mieć podwójny aparat fotograficzny, a także czytnik linii papilarnych umieszczony na boku obudowy. Jego położenie - w górnej części obudowy - wskazuje, że smartfon nie będzie zbyt duży. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że oba przecieki się sprawdzą...

na podstawie @UniverseIce i Slashleaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!