R E K L A M A

Asus Zenfone Max M2 i Zenfone Max Pro M2 - druga, bardziej oficjalna premiera

Opublikowane:
Migawki z indyjskiej premiery
Migawki z indyjskiej premiery
fot. Asus India na Twitterze

Coraz częściej zdarza się, że te same smartfony mają premiery w różnych częściach świata w różnych, czasem odległych od siebie terminach. Tak stało się w przypadku Asus ZenFone Max M2 i ZenFone Max Pro M2.

Oba modele pojawiły się tydzień temu na stronie rosyjskiego oddziału Asusa - podczas, gdy "właściwa", huczna i oficjalna premiera planowana była na dziś - tyle, że w Indiach. I właśnie się zakończyła, zatem muszę z kronikarskiego obowiązku odnotować ten fakt.

Nie będę zanudzał was kolejnym opisem obu modeli - specyfikacje znajdziecie tutaj oraz tu, a jeśli lubicie poczytać więcej, odsyłam do artykułu z ubiegłego tygodnia.

Warto jednak wspomnieć o tym, jakie warianty będą oferowane w Indiach - i w jakich cenach. To w sumie najciekawsze - mamy w końcu możliwość porównania. A zatem:

Dla porównania, ceny w Rosji, wynoszą odpowiednio 12990 rubli za 3+32 GB (195 USD, 737 zł) oraz 17990 rubli za 4+64 GB (270 USD lub 1020 zł). W Indiach dystrybucją nowych modeli zajmie się sieć handlowa Flipkart.

Na podstawie informacji Asus India na Twitterze

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
Pawlusz
Mam asusa Max Pro m1 i bardzo sobie chwalę, szkoda tylko że dla firmy Polska nie istnieje. Zero wsparcia czy oficjalnych stron.
.173.89.64 | 11 Dec 2018, 15:12