R E K L A M A

Huawei Nova 4 w TENAA - premiera coraz bliżej

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Z przodu oba modele wyglądają identycznie
Z przodu oba modele wyglądają identycznie
fot. TENAA

Huawei Nova 4 będzie kolejnym smartfonem z otworkiem w ekranie. Widzieliśmy go już nie raz, ale teraz mamy materiały niemal oficjalne.

"Niemal" - bowiem jeszcze nie od producenta, ale już dość poważnego źródła, z chińskiego urzędu TENAA. Pojawiły się tam dwa warianty Nova 4 - oznaczone VCE-AL00 i VCE-TL00. Niestety, jedyne, co na razie zyskujemy dzięki chińskiemu urzędowi - to potwierdzenie wyglądu telefonu. Na specyfikację musimy jeszcze zaczekać, ale na pewno znajdziemy ją w TENAA jeszcze przed premierą nowego Huaweia, planowaną na 17 grudnia.

Tymczasem, warto zwrócić uwagę na pewien smaczek: telefony są niemal identyczne, ale AL00 ma inny dopisek przy aparacie fotograficznym. Zawiera on wskazówkę o rozdzielczości 48 megapikseli - czego nie widać w drugiej wersji modelu. Czy to oznacza, że będą różne aparaty fotograficzne? Możliwe, ale mało prawdopodobne. Sądzę raczej, że jedna z wersji trafiła do certyfikacji w innym momencie, niż druga - a finalnie oba modele dostaną ten sam aparat i opis pod nim. Jak dotąd - nie było przesłanek wskazujących, by miało być inaczej.

Na podstawie informacji TENAA: 1, 2; czytane: 1124 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!