R E K L A M A

Samsung Galaxy A8s zaprezentowany oficjalnie

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Samsung Galaxy A8s
Samsung Galaxy A8s
fot. Samsung

Zgodnie z zapowiedziami, w Chinach zaprezentowano dziś Samsunga Galaxy A8s - pierwszy w historii tej marki smartfon z otworkiem w ekranie - i zapewne pierwszy w ogóle...

Sprzedaż rozpocznie się 12 grudnia - i to zapewne wtedy producent ogłosi już pełną, dokładną specyfikację i poda cenę. Jak na razie - mamy kilka oficjalnych fotek i garść najważniejszych danych. Wiadomo, że Samsung Galaxy A8s ma 6,4-calowy wyświetlacz Infinity-O - o rozdzielczości, jak podejrzewam, Full HD+. Sercem telefonu jest ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 710, który będzie wspomagany przez 6 lub 8 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci wewnętrznej.

Samsung Galaxy A8s wyposażono w potrójny aparat fotograficzny. Główna matryca ma 24 megapiksele i obiektyw o przysłonie f/1.7, zaŚ dodatkowa, 10-megowa, współpracuje z teleobiektywem, dającym bezstratne zbliżenie 2x. Ostatnia z matryc ma 5 megapikseli, obiektyw f/2.2 i służy do rozmywania tła. Podano ponadto, że będą oferowane trzy wersje kolorystyczne, a obudowa ma w najcieńszym miejscu 7,4 mm grubości. Na razie nie ma informacji o dystrybucji tego modelu poza Chinami.

Na podstawie informacji Samsung; czytane: 2548 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!