R E K L A M A

Honor View 20 - pierwszy za wszelką cenę

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Honor View 20 podczas pierwszej prezentacji
Honor View 20 podczas pierwszej prezentacji
fot. Engadget

Huawei nie odpuścił konkurencji dziurkowanych ekranów i postanowił wyprzedzić Samsunga. Udało się częściowo: pokazano telefon Honor View 20, ujawniając sporą część specyfikacji - ale właściwa premiera odbędzie się pod koniec miesiąca.

Można się spierać, czy byli pierwsi, czy też nie - ale jedno jest pewne: telefon zapowiedziano i pokazano publiczności. Co oferuje nowy model? Przede wszystkim - ekran z 4,5-milimetrowym otworkiem na przedni aparat fotograficzny. Jest to ponoć najmniejsze wycięcie wśród zapowiadanych konkurentów. Otwór kryje 25-megapiksleowy aparat do selfie - jak twierdzą szczęśliwcy, którzy oglądali telefon. Tylny aparat również będzie ciekawy. Ma mieć 48-megapikselową matrycę Sony IMX586, która przy słabym świetle połączy siły sąsiadujących pikseli, by dać jaśniejsze, lepsze zdjęcie, kosztem nieco zmniejszonej rozdzielczości.

Zapowiedziano ponadto, że Honor View 20 będzie wyposażony w procesor HiSilicon Kirin 980, a także technologię Link Turbo, przyspieszającą pobieranie danych, dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu Wi-Fi i LTE. Nie jest to rozwiązanie nowe - ale u Huawei otrzymało zgrabną nazwę i trafi też do wielu innych modeli chińskiej marki - i będzie zapewne mocno promowane. Podobnie zresztą, jak ujawniony dziś Honor View 20, który w Chinach będzie mieć premierę 26 grudnia, zaś w Europie - 22 stycznia.

Na podstawie informacji Engadget; czytane: 2000 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!