R E K L A M A

Samsung Galaxy S10+ sfotografowany w fabryce!

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Domniemany Samsung Galaxy S10+ na linii testowej
Domniemany Samsung Galaxy S10+ na linii testowej
fot. Slashleaks

Mamy prawdopodobnie pierwsze zdjęcie przedstawiające Samsunga Galaxy S10+ "na żywo". Niestety - zamaskowanego...

Przyznam, że czytając nagłówek towarzyszący zdjęciu byłem nieco podekscytowany. Niestety, nastrój zdechł, kiedy przyjrzałem się fotce. Wykonano ją prawdopodobnie w zakładzie produkcyjnym czy też laboratorium producenta. Widać, że urządzenie podłączone jest taśmą do jakiegoś większego sprzętu, a na ekranie wyświetla się interfejs procedury testowej. Niestety, telefon jest zapakowany w maskujący pokrowiec.

Na szczęście, pokrowiec nie wszystko ukrywa. Widać umieszczony w rogu wyświetlacza podwójny aparat fotograficzny. Kryje się on pod dziwnym notchem, podobnym do tego, jaki widzieliśmy w testowym telefonie 5G. Zakładamy jednak, że to maskowanie, mające ukryć prawdziwy wygląd detalu. Podobnie - u dołu ekranu możemy dostrzec dość wąską ramkę - maskownica jest mała, zatem właściwa ramka może być jeszcze węższa - może niemal tak, jak wśród dłuższych boków wyświetlacza. Maskowanie dość dobrze ukrywa zagięte krawędzie wyświetlacza, ale nie do końca - w pobliżu przedniego aparatu widać odblask pochodzący od zagięcia. Ponadto - zobaczymy oznaczenia "Beyond 2" - nie tylko na pokrowcu, ale i urządzeniu testowym. "Beyond 2" - to kodowa nazwa średniego spośród trzech zapowiadanych modeli S10.

Nie mam pewności, że przeciek jest prawdziwy. Trudno przesądzać o wiarygodności - szczególnie, że zdjęcie pochodzi z miejsca, w którym raczej nie wolno fotografować urządzeń. Z drugiej strony - maskowanie skutecznie uniemożliwia dokładne obejrzenie sprzętu - zatem kto wie, może przeciek jest kontrolowany...?

Na podstawie informacji Slashleaks; czytane: 3171 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!