R E K L A M A

Trzy wersje Samsunga Galaxy S10 - rozmiary i wygląd

Opublikowane:
fot. @evleaks

Popularny i cieszący się opinią wiarygodnego leakstera Evan Blass, opublikował render przedstawiający sylwetki oraz rozmiary ekranów smartfonów z rodziny Galaxy S10.

Blass potwierdza, że Samsung Galaxy S10 będzie oferowany w trzech wersjach. Render ma ponoć pochodzić od producentów pokrowców - a zatem powinien dość wiernie odzwierciedlać kształt urządzeń. Evan zaznacza jednak, że to "oczekiwania" producentów pokrowców, dając zapewne do zrozumienia, abyśmy nie ufali bezkrytycznie tej informacji.

Można np. dyskutować o położeniu przedniego aparatu w S10+, stojącego w sprzeczności z wcześniejszymi informacjami, nie ma też pewności, czy najmniejszy model będzie mieć ekran płaski, czy jednak zaokrąglony, jak tu pokazano. Myślę jednak, że w kwestii wielkości ekranów możemy już ufać dzisiejszemu renderowi. Mamy zatem kolejno: 5,8, 6,1 i 6,4 cala, z tymi samymi proporcjami, bez notcha, ale z otworami w ekranie. Warto zauważyć, że w dyskusji pod tweetem, inny leakster potwierdza wymiary wyświetlaczy serii S10.

Na podstawie @evleaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!