R E K L A M A

Samsung odda 500 złotych za zakup telefonu, ale...

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
fot. Samsung

...Zrobi to pod pewnymi warunkami. Promocja jest ograniczona czasowo, dotyczy wybranych modeli i wymaga działania ze strony nabywcy.

Samsung premiuje zakup wybranych modeli bonem na 500 złotych w gotówce. Promocją są objęte modele Galaxy Note 9, Galaxy S9 i Galaxy S9+, a także Galaxy A7 2018 - choć w tym ostatnim przypadku kwota zwrotu to 300 zł. By zyskać kasę, trzeba kupić telefon do 18 listopada i aktywować go przed 22 listopada (w sieci Plus - do 25.11), zakładając konto (lub logując się) w aplikacji Samsung Members. Tam, po 14 dniach, w zakładce "Korzyści" pojawi się opcja "Odbierz swój kod". Klikając tam, otrzymamy kod uprawniający do wypłaty 500 lub 300 zł w bankomacie sieci Euronet (opcja "wypłata bez karty").

Aktywacja kodu trwa kilka dni. Samsung wyjaśnia, że "kody pobrane w dniach od poniedziałku do niedzieli są aktywowane w środę kolejnego tygodnia". Po aktywacji otrzymamy PIN na e-mail podany przy logowaniu do Samsung Members. Potem, na wypłacenie gotówki, mamy 7 dni.

Podobną ofertą objęte są także modele Galaxy S8 i Galaxy S8+ kupione do 18 listopada - ale te trzeba aktywować w Samsung Members wcześniej - przed 21 listopada. Ofertę można połączyć z promocją "Samsung odkup", gdzie Samsung za zwrot starego telefonu może oddać kwotę zależną od modelu i jego stanu.

Na podstawie informacji Samsung; czytane: 3871 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Rafff
A dlaczego trzeba kupić telefon do 18 listopada? Jak zostanie do zweryfikowane czy nie kupiłem telefonu później czy 2 miesiące wcześniej a dopiero teraz aktywuje?
.104.239.182 | 14 Nov 2018, 15:11