R E K L A M A

Vivo Z1 Lite - gdy jedna premiera dziennie to za mało

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Vivo Z1 Lite
Vivo Z1 Lite
fot. Vivo

Vivo zaskakuje nas dziś już drugą premierą - tym razem w Chinach, i to nie za pośrednictwem sklepów - a bardziej oficjalnie, na własnej witrynie. Nowy model nosi nazwę Vivo Z1 Lite.

Nie będziecie chyba zbyt mocno zaskoczeni, gdy zdradzę wam, że Vivo Z1 Lite jest niezbyt wyróżniającym się, typowym smartfonem średniej klasy. Ma ekran Full HD+ o przekątnej 6,26 cala i dość ładnie wykończoną obudowę, ze skanerem linii papilarnych na tyle i niedużym notchem z przodu. Sercem telefonu jest ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 626, wspomagany przez 4 GB pamięci operacyjnej i 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować kartą microSD.

W sekcji fotograficznej mamy pojedynczy, 16-megapikselowy aparat z przodu z obiektywem f/2.0, a także podwójny aparat tylny, z matrycami 16+2 Mpx i obiektywami f/2.0+f/2.4 - i oczywiście sztuczną inteligencją. Wszystko to zasila akumulator o pojemności 3260 mAh, a kontroluje Android 8.1 z interfejsem FunTouch i chińskim asystentem Jovi. Cena wynosi 1098 juanów, czyli 158 dolarów lub 604 zł.

Na podstawie informacji Vivo; czytane: 1048 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!