R E K L A M A

Neffos C9 - TP-Link z kolejnym niedrogim smartfonem

Opublikowane:
fot. TP-Link

TP-Link Neffos C9 to model, który oferowany jest w niewysokiej cenie, a do tego oferuje dobrą specyfikację, nowoczesny design, biometryczne zabezpieczenia i pojemną baterię.

Neffos C9 od TP-Link ma łączyć nowoczesne technologie z atrakcyjną ceną. I faktycznie ma się czym pochwalić, a jego cena - 599 złotych - faktycznie nie jest zaporowa. Model ten wyróżnia się smukłą obudową i 5,99-calowy ekranem o proporcjach 18:9, otoczonym niewielką ramką. Smartfon ma pojemną baterię (3840 mAh), funkcję rozpoznawania twarzy i czytnik linii papilarnych. Udostępnia też takie funkcje jak możliwość obsługi w rękawiczkach, wybudzanie podwójnym kliknięciem i sterowanie aplikacjami za pomocą prostych gestów.


Za zdjęcia odpowiada 13-megapikselowy aparat z technologia PDAF oraz obiektywem z przesłoną f/2.2 , natomiast z frontu znalazł się 8-megapikselowy aparat typu Softlight. Za wydajność odpowiada 64-bitowy procesor Mediateka, złożony z czterech rdzeni Cortex-A53 o taktowaniu 1,5 GHz, wspierany przez 2 GB pamięci RAM. na pliki i aplikacje przeznaczono 16 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon obsługuje dwie karty SIM w rozmiarze nano, a trzeci dodatkowy slot umożliwia zwiększenie pamięci zewnętrznej do 128 GB za pomocą karty microSD.


Neffos C9 pracuje pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo z nakładką NFUI 8.0. Łączność zapewniają m.in. Bluetooth 4.2, GPS oraz Wi-Fi 802.11 b/g/n. Smartfon dostępny jest w kolorach szarym i srebrnym, i waży zaledwie 170 gramów. Jego cena będzie kształtowała się na poziomie ok. 599 zł.

Informacja prasowa

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!