R E K L A M A

OnePlus 6T w niemieckim sklepie - podano specyfikację i cenę

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
OnePlus 6T
OnePlus 6T
fot. Caschys Blog

Od premiery OnePlus 6T dzieli nas jeszcze tydzień, ale pewien niemiecki sklep zdołał już opublikować ofertę, zawierającą cenę i dane telefonu.

Sklep OTTO opublikował na moment kartę katalogową OnePlus 6T. Strona zdążyła zniknąć - ale przecież w internecie nic nie ginie. Niemieckim dziennikarzom udało się zanotować, iż prezentowano smartfon wyposażony w 6,41-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD+ i proporcjach boków 19,5:9. Według danych OTTO, OnePlus 6T ma być wyposażony w procesor Snapdragon 845, akumulator o pojemności 3700 mAh oraz Dual-SIM, dwuzakresowe Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS, NFC, LTE i USB Typ-C. Wspomniano też - co nieco zaskakuje - o Androidzie Oreo, zaś w sekcji dotyczącej aparatów fotograficznych pokazywano dane identyczne z aktualnym modelem, OnePlus 6.

Cena za wariant z pamięcią 8+128 GB miała ponoć wynosić 579 euro, czyli o 10 euro więcej, niż w przypadku OnePlus 6. Po przeliczeniu dawałoby to 2489 zł. Problem w tym, że nie sposób zweryfikować prawdziwości danych podawanych przez sklep. Mogły być prawdziwe, ale równie dobrze strona była jedynie szablonem, wypełnionym danymi z nieoficjalnych przecieków i przygotowywanym do edycji w chwili premiery.

Na podstawie informacji Caschys Blog; czytane: 2725 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!