R E K L A M A

Xiaomi Mi Mix 3 z nowym Snapdragonem?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Domniemana specyfikacja Xiaomi Mi Mix 3 z chińskiego sklepiku
Domniemana specyfikacja Xiaomi Mi Mix 3 z chińskiego sklepiku
fot. Kumamoto Technology na Weibo

Xiaomi Mi Mix 3 dość regularnie gości w przeciekach, bowiem premiera już wkrótce. Dziś - kolejna i trochę niecodzienna informacja.

Z dzisiejszego przecieku dowiadujemy się, że Xiaomi Mi Mix 3 może otrzymać nowy procesor Qualcomma, Snapdragona 855, znanego też jako Snapdragon 8150. To możliwe, bowiem wcześniejsze przecieki wskazywały, że smartfon będzie gotów do pracy w sieciach 5G - zatem obecność nowego układu z modemem 5G zdaje się być niemal oczywista. Dzisiejszy przeciek wskazuje ponadto, że Xiaomi Mi Mix 3 będzie mieć 6,4-calowy wyświetlacz, akumulator o pojemności 3850 mAh, 256 GB pamięci wewnętrznej oraz aparat fotograficzny z matrycami 16 i 20 megapikseli. Wspomniano także o 8 GB RAM-u, ale jak pamiętamy, sam producent zapowiadał też wersję z pamięcią operacyjną 10 GB.

I wszystko byłoby pięknie, gdyby przeciek miał choćby minimalne znamiona autentyczności. Niestety - nie ma, informacje pochodzą bowiem ze sklepowej tabliczki, sfotografowanej gdzieś w Chinach. Po prostu ktoś nagryzmolił kredą "jakieś" dane, które mogą być prawdziwe, ale równie dobrze - być w całości zmyślone. Ot - taka ciekawostka. Proponuję potraktować owe dane z lekkim przymrużeniem oka, pamiętając jednak, że wyglądają na dość prawdopodobne. Czy były trafne - przekonamy się pod koniec tygodnia.

Na podstawie informacji Weibo; czytane: 9620 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
ceron
Xiaomi robi wrażenie tylko na papierze, potem okazuje się że to tania jednorazówka wątpliwej jakości
.62.63.151 | 14 Nov 2018, 13:11