R E K L A M A

OnePlus przesuwa premierę - z powodu Apple

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
fot. OnePlus

Apple zapowiedziało konferencję na 30 października. Niestety, na ten sam dzień, w tym samym mieście, konferencję planował OnePlus. I niestety musi ustąpić.

OnePlus nie zamierza "kopać się z koniem" i przesuwa premierę OnePlus 6T na inny termin. To bardzo logiczne posunięcie - media nie muszą wybierać, którą premierę odwiedzić, nic nie odciąga uwagi czytelników i widzów, łatwiej zaistnieć w świadomości nabywców. Niestety, OnePlus rozesłał już zaproszenia i sprzedał bilety na premierę według pierwotnego planu - teraz musi zwrócić koszty biletów, ale to nie wszystko - firma obiecała także zwrot innych kosztów, jakie w związku ze zmianą terminu poniosą fani. OnePlus zapłaci np. za przebookowanie biletów lotniczych czy noclegów.

OnePlus zaprezentuje OnePlus 6T dzień wcześniej, 29 października. Premiera odbędzie się niezmiennie w Nowym Jorku. I choć przesunięcie konferencji sprawiło kłopoty czy przysporzyło dodatkowej pracy wielu osobom, szanuję i doceniam takie posunięcie. Nic tak nie męczy, jak kilka premier tego samego dnia, czego próbkę mieliśmy zaledwie nieco ponad tydzień temu...

Na podstawie OnePlus; czytane: 1200 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
LQBaron
Apple chciało zaszkodzić rywalowi, ale one plus z tego ładnie wybrnął i zrobił dobry pr. Dobre posunięcie z ich strony.
.126.221.7 | 22 Oct 2018, 16:10