R E K L A M A

Xiaomi Mi Mix 3 - jak wygląda tył?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
To ponoć Xiaomi Mi Mix 3
To ponoć Xiaomi Mi Mix 3
fot. Slashleaks

Wiemy już, jak wygląda przód nadchodzącego Xiaomi Mi Mix 3. A jak wygląda tył? Może tak, jak na najnowszym zdjęciu...?

Front nowego Mi Mixa widzieliśmy już wiele razy, ale jak dotąd nie pojawiło się żadne porządne zdjęcie tyłu urządzenia. Wreszcie jest! Widać, że rewolucji nie będzie. Obudowa będzie błyszcząca, a z tyłu znajdzie się podwójny aparat fotograficzny z obiektywami umieszczonymi wraz z diodą LED w nieco wystającej niestety ramce. Na dole będzie port USB-C oraz dwa rzędy otworków, choć nie podejrzewam, by kryły one dwa głośniki. Będzie raczej jeden, a drugie otworki dodano dla zachowania symetrii. Mam natomiast poważne obawy, czy będzie minijack. Na dole go nie widać, a góra będzie wysuwana... U poprzednika go nie było - zatem nie róbcie sobie nadziei.

Mam ponadto spore obawy względem autentyczności dzisiejszego przecieku. Jak dotąd, Xiaomi nie stosowało tak dużego logotypu serii na tyle, napis był dyskretniejszy, zresztą zobaczcie sami:

Poprzedni model miał też nieco wyrazistsze linie, a panel tylny zachodził głębiej na boki. Naturalnie, dopuszczam myśl, że Xiaomi po prostu odświeżyło stylizację Mixa - ale wcale nie skłania mnie to ku temu, bym bezkrytycznie uwierzył w prawdziwość opublikowanego dziś zdjęcia. Proponuję wam podobne podejście - niemniej popatrzeć zawsze można.

Na podstawie informacji Slashleaks; czytane: 3604 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
lenon
omijam szerokim łukiem elektronikę z biedronki
.62.58.198 | 09 Nov 2018, 11:11