R E K L A M A

Asus ROG Phone w przedsprzedaży w Microsoft Store

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
fot. ASUS

Zgodnie z zapowiedzią od 18 października rozpoczęła się przedsprzedaż modelu Asus ROG Phone. Na razie nie kupimy go w Polsce - rzeczony model jest dostępny w ofercie amerykańskiego Microsoft Store i w sklepie internetowym Asusa.

W zeszłym tygodniu zapowiadaliśmy rozpoczęcie sprzedaży gamingowego smartfonu od Asusa, nawiązującego do serii Republic of Gamers. I już stało sie to faktem, ASUS ROG Phone jest już dostępny w przedsprzedaży w amerykańskim sklepie Microsoftu, w sklepie internetowym Asusa i na Amazonie. Dostawy sprzętów oczekiwane są 30 października.

ROG Phone jest przeznaczony do gier, napędzany przez chipset Snapdragon 845, przetaktowany na 2,96 GHz i wspierany przez 8 GB pamięci RAM. Urządzenie ma 6-calowy wyświetlacz o proporcjach 18:9 i rozdzielczości 2160x1080 pikseli. Ekran ma jasność 550 nitów i jest odświeżany z częstotliwością 90 Hz. Cena gamingowego modelu od Asusa rozpoczyna się od 899,99 dolarów za wersję ze 128 GB pamięci wbudowanej i 1099,99 dolarów za wersję z 512 GB pamięci wewnętrznej.

Warto dodać, że w Microsoft Store, również w przedsprzedaży, jest inny gamingowy smartfon, Razer Phone 2. To urządzenie jest również napędzane przez procesor Snapdragon 845, ale dostajemy większą rozdzielczość ekranu - 1440x2560 pikseli i wyższą częstotliwość odświeżania ekrani - 120 Hz. Cena Razer Phone 2 to 799 dolarów.

Na podstawie Microsoft Store, Asus Store; czytane: 1596 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!