R E K L A M A

Samsung chce ukryć przedni aparat pod ekranem?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
A gdyby tak...?
A gdyby tak...?
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Samsung jest jednym z ostatnich producentów, którzy oparli się modzie na notch - ale nie oznacza to, że w kolejnych telefonach tej marki górna ramka nie zniknie.

Według doniesień pewnego leakstera, Samsung od pewnego czasu pracuje nad tym, by ukryć przedni aparata (z którego nie sposób zrezygnować) pod powierzchnią wyświetlacza. Pozwoliłoby to zmniejszyć górną ramkę, unikając jednocześnie tworzenia notcha czy stosowania mechanizmów sliderowych, stanowiących obecnie jedyny sposób na utrzymanie pełnej funkcjonalności przedniego aparatu.

Leakster twierdzi, że koreański koncern ma już sporą ilość różnych prototypów, ale nie powinniśmy liczyć, że rozwiązanie to trafi na rynek przed 2020 rokiem. Podejrzewam, że głównym problemem jest sprawienie, by matryca ekranu stała się całkowicie "niewidzialna" dla matrycy aparatu... Chyba, że Samsung chce umieścić piksele fotograficzne pomiędzy pikselami wyświetlającymi obraz...?

Na podstawie informacji @Samsung_News_; czytane: 5827 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
miku666
od dłuższego czasu się zastanawiałem czemu tak nie robią myślałem o tym chyba ze 2 lata temu przecież sa te lustra weneckie to czemu czegoś podobnego niemożna zrobić i pochować wszystko i głośnik zrobić tak jak w MI MAXIE 1 że można słuchać rozmówcy przez cały telefon
.219.120.38 | 19 Oct 2018, 11:10